🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید ممبر تلگرام ۱۰۰% واقعی و فعال همراه با تحویل فوری

خرید ممبر تلگرام 100% واقعی و فعال همراه با تحویل فوری

خرید ممبر تلگرام یکی از خدماتی است که چندین سال است چشم و گوش ما با آن آشناست. با این حال هر بار سرویس‌های باکیفیت‌ تری ارائه می‌شود تا میزان بازدهی این ممبرها هم افزایش یابد. ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» نیز سازو کاری را فراهم کرده‌ایم که با استفاده از آن یکی از باکیفیت‌ ترین و بهترین خدمات ممکن در زمینه‌ی افزایش ممبر تلگرام را تجربه خواهید کرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

بهترین سرویس های خرید ممبر تلگرام

🔵تلگرام 👤 ممبر واقعی
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
2226 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| میکس🔀| با تحویل فوری🚀| بدون ریزش با گارانتی جبران ریزش 7 روزه ♻ توضیحات 87,950  تومان 100000/10 فعال
2217 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| ارزان کانال و گروه تلگرام💲| بدون ریزش تا 30 روز 🔻 توضیحات 139,770  تومان 100000/10 فعال
2218 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| کیفیت بالا ⭐️| بدون ریزش🔻 توضیحات 152,100  تومان 50000/500 فعال
2219 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| میکس 🔀| سریع ⚡️| بدون ریزش 🔻 توضیحات 158,950  تومان 200000/10 فعال
2220 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| با کیفیت خوب⭐️ | ریزش دارد 🔻| جبران ریزش 15روز♻ توضیحات 160,280  تومان 100000/500 فعال
2221 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| ایران 100% ممبر واقعی فارسی 🙍🏻 توضیحات 164,150  تومان 2000000/500 فعال
2222 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| ارزان کانال و گروه تلگرام 💲| بدون ریزش تا 60 روز🔻 توضیحات 181,780  تومان 200000/10 فعال
2227 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| واقعی (⚡پیشنهاد ویژه ) 🙍🏻 توضیحات 194,170  تومان 100000/500 فعال
2223 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| کانال/گروه تلگرام {♻بدون ریزش و 30 روز جبران ریزش }✅ توضیحات 232,160  تومان 50000/10 فعال
2228 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| واقعی (⚡پیشنهاد ویژه ) 🙍🏻 توضیحات 253,250  تومان 50000/100 فعال
2229 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| (⚡پیشنهاد ویژه ) 🙍🏻 توضیحات 253,250  تومان 50000/100 فعال
2224 🔵ممبر واقعی تلگرام🙎🏻♂| کانال /گروه تلگرام >> {♻2-3 روز بدون ریزش و 3 روز جبران ریزش}✅ توضیحات 262,430  تومان 100000/500 فعال
2230 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| با کیفیت⭐️| بدون ریزش 🔻| تحویل فوری 🚀 توضیحات 281,390  تومان 100000/500 فعال
2231 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| میکس🔀| تحویل فوری 🚀| بدون ریزش گارانتی جبران ریزش 30 روزه ♻ توضیحات 281,390  تومان 100000/500 فعال
2232 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| روسی | تحویل فوری 🚀| بدون ریزش 🔻| VIP 👑 توضیحات 586,230  تومان 20000/100 فعال
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های تیک تاک

سرویس های فیس بوک

سرویس های توییچ

سرویس های اینستاگرام

سرویس های یوتیوب

سرویس های تلگرام

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های کلاب هاوس

خدمات آنالیز سئو سایت

سرویس های لینکدین

سرویس های روبیکا

سرویس های توییتر

ویژگی های خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت خرید فالوور ایرانی خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

ممبر تلگرام چیست؟

تلگرام یکی از برجسته‌ ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌ها در سراسر جهان، خصوصا در ایران است. این اپلیکیشن، بر خلاف پیام‌ رسان‌ های سنتی، قابلیت‌ هایی دارد که آن را مشابه شبکه‌ های اجتماعی می‌کند و این قابلیت‌ها گروه و کانال نام دارند. در یک گروه تلگرامی می‌توانید پست‌ها با موضوعات مختلف را پیدا کرده و با افراد جدید آشنا شوید. اگر شما هم صاحب یک گروه تلگرامی هستید، می‌توانید با استفاده از سرویس خرید ممبر تلگرام در «سایت خرید فالوور ایرانی» تعداد اعضای خود در گروه را افزایش داده و اگر اهدافی مانند کسب درآمد از این بستر دارید، به هدف خود نزدیک‌ تر شوید.

خرید ممبر تلگرام ۱۰۰% واقعی و فعال به همراه تضمین

چرا باید ممبر تلگرام بخریم؟

گروه‌ های تلگرامی می‌تواند یک بستر عالی برای کسب درآمد باشد. شما می‌توانید محصولات خود را در همین گروه‌ها به ممبرها نشان داده و بازاریابی انجام دهید. اما فروش شما مستلزم زیاد بودن تعداد ممبر‌ های‌ تان است. وقتی که ممبرهای شما در گروه افزایش یابد افراد بسیار بیشتری محصولات یا خدمات شما را مشاهده خواهند کرد و در معرض دید افراد بسیار بیشتری قرار می‌ گیرید. حتی ممکن است بخشی از این افراد، پست‌های شما را را دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند و به این ترتیب تعداد افرادی که شما را می‌شناسند، باز هم بیشتر شود.

از سویی دیگر هر چقدر که تعداد ممبرهای یک گروه بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن هم افزایش خواهد یافت. تجربه نشان داده است که مردم اصولا به جریان‌ هایی می‌ پیوندند که تعداد افراد حاضر در آن بیشتر باشد. بنابراین وقتی که تعداد ممبرهای‌ تان زیاد است، می‌توانید خوشحال باشید که احتمالا این افراد با خیال راحت‌ تری به شما اعتماد خواهند کرد. همچنین وقتی که تعداد ممبرها زیاد باشد، افرادی که با گروه شما برخورد می‌کنند با احتمال بیشتری عضو آن خواهند شد.

به صورت کلی می‌توان گفت که ممبرهای بیشتر منجر به پویایی بیشتر گروه است و هر چقدر که تعداد اعضای گروه تلگرام بیشتر باشد، درآمد تان نیز افزایش خواهد یافت. همچنین اگر قصد کسب درآمد از طریق تبلیغات در این بستر را داشته باز هم بایستی تعداد ممبرهای شما در گروه زیاد باشد.  به صورت کلی از جمله دلایل برای خرید ممبر تلگرام موارد زیر است:

 • افزایش تعداد ممبرهای گروه
 • افزایش نرخ تعامل در گروه
 • افزایش شهرت و معروفیت
 • کسب درآمد از طریق تبلیغات
 • کسب درآمد از طریق فروش محصولات

مزایای خرید ممبر تلگرام چیست؟

سرویس قانونی و منحصر‌ به‌ فرد ما در زمینه‌ی خرید ممبر تلگرام سودمند ترین محصولی است که می‌توانید برای زیاد کردن اعضای گروه خود استفاده کنید. با استفاده از پکیج افزایش ممبر تلگرام می‌توانید تعداد افضای گروه را افزایش داده و از مزایای آن برخوردار شوید.

شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات یا تولید محتوای مداوم هم به این هدف برسید اما اصولا خرید ممبر تلگرام از یک منبع معتبر سود آورتر خواهد بود. به این دلیل که تبلیغات هزینه‌ زیادی نیاز دارد که از عهده بسیاری از کسب‌ و کارهای تازه کار بر نخواهد آمد. اگر هم بخواهید از اهرم‌ های کم هزینه در تبلیغات استفاده کنید، اصولا تاثیر چندانی در روند رشد گروه شما نخواهند داشت. همچنین تولید محتوا برای جذب ممبر  علاوه بر تخصص، به وقت و انرژی بسیاری نیاز خواهد داشت و ممکن است که از توان بسیاری از افراد خارج باشد. به همین خاطر است که خرید ممبر تلگرام همواره یکی از بهترین گزینه‌های پیش روست.

چگونه ممبر تلگرام خریداری کنیم؟

ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» یکی از بهترین، باکیفیت‌ ترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین سرویس‌های مربوط به افزایش ممبر تلگرام را برای شما فراهم کرده‌ایم و شما می‌توانید با استفاده از خرید این سرویس، موفقیت خود در این پیام‌ رسان که این روزها مشابه یک شبکه‌ اجتماعی عمل می‌کند را تضمین کنید. برای خرید کافی است که به سایت ما و همین صفحه مراجعه کنید و سپس:

 • یکی از پلن‌ های مد نظر خود را انتخاب و آن را به سبد خرید خود وارد نمایید.
 • آیدی گروه خود را کپی کرده و در جای مشخص شده قرار دهید. مطمئن شوید که آیدی شما صحیح است. در غیر این صورت ممبرها به کانال شما انتقال داده نمی‌ شوند و به اشتباه راهی کانال دیگری خواهند شد.
 • هزینه‌ مربوط به سرویس را پرداخت کنید و تمام!

در سریع‌ترین زمان ممکن، اضافه شدن ممبرها به گروه شما آغاز خواهد شد.

چرا ممبر تلگرام را از «سایت خرید فالوور ایرانی» تهیه کنیم؟

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود پیشنهاد کنیم که از سایت ما ممبر بخرید، این است که ممبر ایرانی و واقعی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. این ممبرها تاثیر زیادی در رشد پیج شما خواهند داشت و می‌توانند درآمد تان را هم افزایش دهند.

همچنین با منصفانه‌ ترین قیمت ممکن را برای شما در نظر گرفته‌ایم تا همه‌ی افراد بتوانند از این سرویس استفاده کنند.

پشتیبانی 24 ساعته و هر 7 روز هفته مزیت دیگری است که این سایت به همراه خواهد داشت. اگر هنوز محصولی خریداری نکرده‌ اید و نمی‌ دانید که کدام یک از پلن‌ ها برای‌ تان مناسب است، ما به شما کمک خواهیم کرد. کافی است که با مشاوران ما در همین سایت تماس بگیرید تا بهترین پیشنهادات ممکن را به شما عرضه کنند.

در نهایت لازم است به این نکته اشاره کنیم که ما برای امنیت کاربران و حریم خصوصی‌ شان اهمیت بسیاری قائلیم. این که از ما اقدام به خرید ممبر کرده‌اید به شکل یک راز سر به مهر پیش‌ مان باقی خواهد ماند و برای اضافه کردن ممبرها به گروه و کانال‌ تان نیز به هیچ یک از اطلاعات امنیتی شما نیازی نخواهیم داشت.

سوالات متداول در مورد خرید ممبر تلگرام

سرویس افزایش ممبر تلگرام چیست؟

این سرویس که در سایت ما مشاهده می‌کنید، برای افزایش تعداد ممبرهای گروه و کانال‌های شماست. کافی است که نام کاربری گروه و کانال خود را به ما بدهید تا تعداد ممبرهای‌ تان را افزایش دهیم.

آیا امکان خرید ممبر برای تلگرام وجود دارد؟

قطعا بله. اگر این امکان برای تلگرام وجود نداشت الان ما اینجا و در حال مطالعه‌ این مطلب نبودیم. با استفاده از «سایت خرید فالوور ایرانی» این امکان برای شما به وجود آمده است که ممبر تلگرام را خیلی سریع و آسان خریداری کنید.

چرا باید به فکر خرید ممبر برای تلگرام خود باشم؟

مانند اینستاگرام که هر چقدر فالوور بیشتری داشته باشید، امکان موفقیت بیشتر خواهد بود، در تلگرام هم هر چقدر که تعداد ممبر در گروه و کانال‌ تان بیشتر باشد، احتمال این که محصولات‌ تان را بهتر و بیشتر بفروشید و یا این که از تبلیغات درآمد بیشتری کسب کنید، افزایش خواهد یافت. از سویی دیگر، خرید ممبر برای تلگرام یکی از آسان‌ ترین راه‌ها برای افزایش تعداد اعضا ست.

چگونه می‌ توانم برای گروه خود در تلگرام ممبر خریداری کنیم؟

شما می‌توانید این کار را از طریق «سایت خرید فالوور ایرانی» انجام دهید. کافی است که پلن خود را انتخاب کرده و سپس آیدی کانال یا گروه خود را وارد کنید. بعد از این که هزینه‌ مربوطه را پرداخت کردید، می‌توانید مطمئن شوید که به زودی ممبرها به سوی گروه‌ تان روانه خواهند شد.

آیا ممکن است که خرید ممبر تلگرام به گروه من در این پیام‌ رسان آسیب وارد کند؟

از آنجایی که کلیه‌ ممبرهایی که از سایت ما دریافت می‌کنید همگی پروفایل‌ های ارگانیک و واقعی هستند، در نتیجه هیچ آسیبی کانال یا گروه شما را تهدید نخواهد کرد. حواستان باشد که اگر ممبرهای فیک یا ربات دریافت کنید ممکن است که کانال شما محدود یا بن شود. به همین خاطر نیاز است که حتما حین خرید از صحت گفتار فروشنده مطمئن شوید. ما اینجا در سایت خرید فالوور ایرانی، واقعی‌ ترین ممبرها را در اختیار شما قرار می‌دهیم که نه‌ تنها به گروه شما آسیب نمی‌ رساند بلکه می‌تواند منجر به بیشتر شناخته شدن و رشد گروه شما شود.

با افزایش ممبرهای گروه تلگرام چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

با افزایش ممبرهای گروه تلگرامی، آگاهی از گروه شما افزایش می‌یابد. گروه‌ تان گسترده‌ تر خواهد شد و نرخ تعامل هم بسیار بالا می‌ رود.

آیا ممکن است بقیه کاربران متوجه خریداری ممبر توسط من شوند؟

خیر. بقیه‌ کاربران به هیچ عنوان متوجه خریداری ممبر توسط شما نمی‌ شوند. چرا که ما ارگانیک‌ ترین ممبرهای ممکن را در اختیار تان قرار می‎دهیم و تلگرام هم قابلیتی مبنی بر تشخیص این موضوع ندارد.

آیا ممکن است که تلگرام بابت خرید ممبر گروه من را بن کند؟

بر اساس قوانین تلگرام، انتشار محتوای نامناسب باعث بن شدن یک کانال یا گروه می‌شود. بنابراین با خیال راحت اقدام به خرید ممبر تلگرام از سایت ما کنید. ما هیچ گاه شاهد بن شدن گروه بابت خرید ممبر نبوده‌ ایم.

آیا برای خرید ممبر باید پسورد یا رمز ارسالی از سوی تلگرام را به شما تحویل دهیم؟

به هیچ عنوان. ما برای خرید ممبر تلگرام به هیچ یک از اطلاعات امنیتی شما نیاز نداریم. شما کافی است که آدرس کانال یا گروه خود را در اختیار ما قرار دهید. هر کسی که از شما رمز یا اطلاعات امنیتی خواست، حتما در صحت گفتار وی شک کنید.

آیا ممکن است بعد از خرید ممبر شاهد ریزش باشیم؟

اصولا ریزش ممبر تا 20 درصد کاملا طبیعی است. به این خاطر که این پروفایل‌ ها واقعی و فعال هستند و امکان ترک گروه توسط آن‎‌ها وجود دارد. این تنها ممبرهای فیک هستند که ریزش صفر دارند. اما اگر میزان ریزش از 20 درصد بیشتر شد، حتما با ما تماس بگیرید تا مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن حل نماییم.

آیا افزایش ممبر تلگرام می‌تواند احتمال کسب درآمد را افزایش دهد؟

با استفاده از این سرویس می‎‌توانید تعداد ممبرهای خود را افزایش دهید. اگر سیستم کسب درآمد شما بر اساس تبلیغات است، پس می‌توانید با افزایش ممبرها میزان بازدید از تبلیغات را هم افزایش داده و به این ترتیب درآمد بیشتری نصیب شما خواهد شد.

آیا فرایند پرداختی که در این سایت صورت می‌گیرد، امن است؟

بله. درگاه پرداختی موجود در این سایت کاملا امن و بر اساس درگاه‌ های بانکی است. همچنین سایت ما از استاندارد SSL پیروی می‌کند و کلیه‌ اطلاعات شما نیز پیش ما امن باقی خواهد ماند.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات خرید ممبر تلگرام

👑 کیفیت ممبر تلگرامممبر تلگرام واقعی و پروفایل دار
💲 قیمت ممبر تلگرامقیمت خدمات از 12,000 تومان شروع می شود
🕐 زمان انجامبه صورت کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعته
مقدار ریزشبدون ریزش
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 28 ژانویه 2024، 09:57

  ممبر کانالی که از شما خریدم خیلی تو فروش محصولاتم تاثیر داشت، قیمت هاتون هم که عالی بود

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد