🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید

قوانین و مقررات سایت خرید فالوور ایرانی

سایت خرید فالوور ایرانی برای مشتریانی که قصد استفاده از خدمات این سایت را دارند قوانینی را قرار داده است و تمامی افراد موظف هستند قبل از خرید تمامی این قوانین را مطالعه کنند و پس از آن اقدام به خرید کنند تا پس از خرید دچار هیچ گونه مشکلی نشوند سایت خرید فالوور ایرانی هیچ مسئولیتی در قبال مطالعه نکردن این قوانین و مرتکب شدن تخلف از سمت شما کاربر گرامی را ندارد با تشکر.

معرفی سایت خرید فالوور ایرانی

(اگر شما از سرویس های این سایت استفاده میکنید این به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت میباشد.)
از اینکه سایت خرید فالوور ایرانی را برای دریافت انواع خدمات شبکه های اجتماعی انتخاب کردید متشکریم. سایت خرید فالوور ایرانی این اختیار را دارید که در هر زمان تغییرات یا اصلاحاتی که نیاز است را در این قرارداد ایجاد کند. کاربر میتواند آخرین تاریخ ویرایش قرارداد قوانین و مقررات کاربر را در پایین این صفحه بیابد. کاربر مسئول است که تمام تغییرات ایجاد شده در مقررات را مطالعه کند. با استفاده از این سایت، شما موظف به پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات کاربری گذشته، فعلی و آینده در این قرارداد هستید. حتما قبل از استفاده از خدمات سایت خرید فالوور ایرانی قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید، مسئولیت عدم مطالعه قوانین قبل از استفاده از خدمات سایت بر عهده کاربر میباشد.
ورود هر کاربر به وبسایت خرید فالوور ایرانی و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این وبسایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سایت خرید فالوور ایرانی از سوی اوست و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی قوانین و مقررات سایت خرید فالوور ایرانی از سوی کاربران است.
تمامی اصول و رویه و خدمات وب‏‌سایت خرید فالوور ایرانی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر در این وبسایت میباشد.

استفاده از محتوای سایت و حق چاپ

سایت خرید فالوور ایرانی حقوق کامل و مالکیت معنوی از جمله متن, ویدیو و تصاویر و… بدون هیچ استثناء فقط با درج لینک مستقیم (فالو) به محتوای مرتبط قابل قبول است. قبل از اینکه هر گونه محتوا یا تصویری توسط دیگران استفاده شود، باید از سایت خرید فالوور ایرانی اجازه داده شود. برای درخواست استفاده از محتوا به پشتیبان سایت پیام دهید.

عودت مبلغ دریافتی

از اینکه شما را در حین مطالعه این بخش میبینیم، بسیار متأسفیم! چنانچه بازگشت وجه به دلیل لغو سرویس یا خدمات انجام می پذیرد، بسیار خوشحال می شویم از ضعف موجود در خدمات این شرکت که منجر به این امر شده است مطلع شویم و در جهت رفع آن اقدام نماییم.

مبلغ برگشت داده شده بعد از کسر هزینه مقداری که زده شده است انجام میگردد مثلاً از ۱۰کا ۲ کا باقی مانده باشد فقط مبلغ ۲ کا برگشت داده میشود.

پشتیبانی

راه های ارتباط با بخش پشتیبانی سایت از طریق تلگرام, تیکت. واتساپ. تماس تلفنی, گفتینو و پشتیبانی آنلاین میباشد که در صفحه پشتیبانی سایت راه های ارتباطی قرار داده شده است.

خرید سرویس اشتباه

در صورتی که کاربر به اشتباه به جای خرید فالوور اقدام به خرید لایک کند یا بالعکس، سایت خرید فالوور ایرانی هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد. پس در هنگام خرید با دقت سرویس, تعداد, و لینک مورد نظر را وارد کنید. اگر لینک وارد شده درست نباشد یا به هیچ پیجی اطلاق نشده باشد میتوانید درخواست بازگشت وجه به کیف پول نموده و سفارش خود را مجدد با ایدی صحیح وارد نمایید

ثبت سفارش

در موقع ثبت سفارشات در صورتی که حساب کاربری شما اعتبار کافی داشته باشد هزینه سفارش از اعتبار شما کسر خواهد شد. ولی اگر حساب کاربری شما دارای اعتبار کافی نباشد از طریق یکی از درگاه های پرداخت قرار داده شده باید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.
خرید هر یک از سرویس های ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای پیج هایی که با قوانین رسمی کشور ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار میباشد و درصوت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده خواهد شد.
کاربران موظف اند قبل از خرید سرویس مورد نظر تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کنند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد.
شما تا 5 دقیقه پس از ثبت سفارش وقت دارید تا سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید و یا تغییرات لازم را اعمال کنید. امکان تغییر سفارش بعد از استارت سفارش به هیچ عنوان وجود ندارد.
خدمات ارائه شده توسط سایت خرید فالوور ایرانی به ویژه فالوورها, دارای پروفایل های واقعی هستند ولی ما تضمینی بر لایک و کامنت و دریافت بازخورد از سوی فالوورها نداریم و حفظ فالوورها و… بسته به مطالب و فعالیت شما در پیجتان دارد.
در صورتی که شما سفارش درحال انجام داشته باشید و نام کاربری خود را تغییر دهید یا پیج خود را به حالت پرایویت در بیاورید تمامی سفارشات شما لغو شده و مسعولیتش به عهده ی خودتونه پس نباید انجام بدین.
پس از ثبت هر سفارش، یک شناسه تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و شما در پایان مرحله پرداخت و یا در بخش سفارشات میتوانید آن را مشاهده کنید. کاربر موظف است این شناسه سفارش را تا تکمیل شدن سفارش نگه داری کند تا برای پیگیری سفارش به مشکلی برنخورد.
سایت خرید فالوور ایرانی از پذیرش سفارشات آن دسته از صفحاتی که محتوا یا موضوع آنها با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد معذور است.

ثبت اطلاعات

کاربران موظف هستند در زمان ثبت سفارش حتما شماره موبایل, ایمیل و دیگر اطلاعات خود را به طور کاملا صحیح وارد کنند. در صورت وارد کردن اطلاعات نادرست عواقب آن بر عهده خود کاربر میباشد.
درخواست کاربر با اطلاعاتی به غیر از آنچه در سایت موقع ثبت سفارش در پنل درج شده است، از سوی سایت خرید فالوور ایرانی رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. کاربر در زمان ثبت سفارش حتما باید اطلاعات صحیح خود را وارد نماید.

پیگیری سفارش

اگر اطلاعات خود را در موقع ثبت سفارش به درستی وارد کرده باشید سفارش شما هرگونه مشکلی داشته باشد شما میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی میتوانید به راحتی با پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین برای پیگیری سفارشات (شناسه سفارش) را تا تکمیل شدن سفارش نگه دارید.

خطرات احتمالی خرید خدمات

سایت خرید فالوور ایرانی هیچگونه مسئولیتی درقبال مشکلات بوجود آمده برای پیج اینستاگرام شما ندارد زیرا مشکلات به عوامل بسیاری نظیر محتوای پیج شما و میزان حفاظت شما از اطلاعات پیج و رعایت موارد امنیتی دارد.

گارانتی خدمات

ریزش های احتمالی انواع خدمات (بجز مواردی که در آنها ذکر شده باشد که جبران ریزش دارد) به هیچ عنوان توسط پشتیبانی سایت خرید فالوور ایرانی پشتیبانی نخواهند شد و ریسک ریزش احتمالی آن بر عهده خریدار است.

تایید هویت در سایت

برای انجام سفارشات بالای 700 هزار تومان بعد از پرداخت لازم است اطلاعات بانکی و هویتی خود را با ارسال مدارک تایید فرمایید.

در زمان ثبت سفارش تا انجام کامل سفارش پیج شما باید در حالت public باشد. پیج نباید محدودیت 18 سال بر روی محتوای خود داشته باشد. سایت خرید فالوور ایرانی هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم رعایت این شرایط ندارد و هزینه قابل عودت نمیباشد.

آخرین تاریخ بروز رسانی قوانین و مقررات سایت: 1402/3/24

سوالات متداول در مورد قوانین و مقررات سایت خرید فالوور ایرانی

چگونه از «سایت خرید فالوور ایرانی» لایک رایگان دریافت کنیم؟

می‎توانید یک عکس یا یک ویدیو از این سایت استوری کرده و آدرس پیج را هم منشن کنید. همچنین می‎توانید از لینک رفرال همین سایت استفاده کرده و آن را در سایت یا شبکه های اجتماعی و کانال های خود قرار دهید و اعتبار کسب کنید و با همان اعتبار اقدام به خرید لایک کنید.

آیا لایک های «سایت خرید فالوور ایرانی» واقعی هستند؟

بله. کلیه لایک‌ های ارائه شده در این سایت واقعی هستند و از سوی کاربران فعال اینستاگرام انجام می‏شوند.

از کجا بفهمیم که لایک ‎های دریافت شده واقعی هستند؟

با نگاهی به پروفایل اکانت های که شما را لایک کرده‌اند می‎توانید متوجه شوید که آن‎ها واقعی هستند. اکانت های واقعی دارای عکس پروفایل خوب، نام کاربری با معنا و تناسب بین فالوورها و فالووینگ هایشان هستند.

آیا لایک های دریافتی ایرانی هستند؟

بله. لایک های رایگان دریافتی همگی ایرانی هستند.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

لوگو سایت خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور ایرانی

سایت خرید فالوور ایرانی بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت خرید فالوور ایرانی هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد