🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید ارزان و 100% لایک واقعی یوتیوب با تحویل سریع

خرید لایک یوتیوب 100% باکیفیت و بدون ریزش با تحویل فوری

میخواهید در یوتیوب بدرخشید؟ به دنبال خرید لایک یوتیوب باشید. یوتیوب به همه کاربران خود اجازه می‎دهد تا ویدیوهای خود را در کانال اختصاصی شان آپلود کنند. کل فرایند کاملا رایگان است. وقتی که کانال به شرایط خاصی از بازدید و سابسکرایب برسد، کاربران میتوانند با استفاده از تبلیغاتی که در ویدیوهای‎شان به نمایش گذاشته می‎شود، درآمد کسب کنند.

5/5 – (3 امتیاز)

خرید لایک یوتیوب

100
لایک یوتیوب فوری
14,732تومان
سفارش
150
لایک یوتیوب جبران ریزش
23,703تومان
سفارش
200
لایک یوتیوب فوری
5,020تومان
سفارش
300
لایک یوتیوب ارزان
8,559تومان
سفارش

بهترین سرویس های خرید لایک یوتیوب

سرویسی برای این دسته وجود ندارد
ویژگی های خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت خرید فالوور ایرانی خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

خرید لایک یوتیوب

میخواهید در یوتیوب بدرخشید؟ به دنبال خرید لایک یوتیوب باشید. یوتیوب به همه کاربران خود اجازه می‎دهد تا ویدیوهای خود را در کانال اختصاصی شان آپلود کنند. کل فرایند کاملا رایگان است. وقتی که کانال به شرایط خاصی از بازدید و سابسکرایب برسد، کاربران می‎توانند با استفاده از تبلیغاتی که در ویدیوهای‎شان به نمایش گذاشته می‎شود، درآمد کسب کنند.

وقتی که یک ویدیو در یوتیوب به اشتراک گذاشته می‏شود، دو دکمه تحت عنوان لایک و دیس‌لایک در پایین آن قرار میگیرند. افرادی که ویدیو را دوست داشتند آن را لایک می‎کنند و افرادی که ویدیو را دوست نداشتند یا به هر دلیلی نپسندیدند، آن را دیس‌لایک خواهند کرد.

خرید لایک ارزان یوتیوب و کیفیت تضمینی

چرا داشتن لایک در یوتیوب مهم است؟

اگر میخواهید در یوتیوب درآمد کسب کنید، داشتن تعداد زیادی لایک برای هر کدام از ویدیوها بسیار مهم و ضروری است. وقتی تعداد لایک هایتان زیاد باشد، یوتیوب ویدیوی شما را بالاتر از سایر ویدیوها قرار می‎دهد. قرار گرفتن در بالای نتایج جستوجو همیشه باعث افزایش بازدید ویدیوهای شما خواهد شد.

بعد از این که تعداد لایک ها به یک نقطه خاص رسید، دیگر به وضعیت ثابتی میرسید که لایک ها بدون نیاز به استفاده از سرویس ‎های مانند خرید لایک یوتیوب، زیاد خواهند بود. به این ترتیب درآمد شما از یوتیوب افزایش یافته و همین موضوع عامل تشویقی برای ساخت ویدیوهای بیشتر خواهد بود.

همچنین وقتی که کارتان را به درستی انجام دهید، می‎توانید در جریان های پول ساز ترندز (Trends) ظاهر شوید. لایک‌های زیاد همواره باعث می‏شوند که محتوای تولید شده توسط شما با دفعات بیشتری نشان داده شوند و به این ترتیب در نتایج جستوجو قرار می‎گیرید و ترافیک ارگانیک به دست خواهید آورد که در افزایش درآمد بسیار موثر خواهد بود.

بازدیدها در یوتیوب شبیه یه گلوله برفی است. کافی است که تعداد بازدیدها در ابتدای کار افزایش یابد تا شبیه یک گلوله برفی این بازدیدها بیشتر و بیشتر شوند و در نهایت به یک سود کلان ختم شود.

رتبه بندی یا رنکنیگ یوتیوب چیست؟

یوتیوب دارای الگوریتمی است که با استفاده از آن می‎تواند ویدیوهای مورد علاقه کاربران را در معرض دید شان قرار دهد. همانطور که می‎دانید مالک یوتیوب، گوگل است و یوتیوب دومین موتور جستوجوی بزرگ جهان ارزیابی شده. بنابراین الگوریتم‌های که در گوگل کار می‎کند، در یوتیوب هم کارآمد خواهند بود. اگر ویدیوی خود را برای گوگل بهینه کنید، به طوری که در نتایج اولیه آن جای بگیرد، به احتمال زیاد رتبه های اولیه یوتیوب را هم به خود اختصاص خواهد داد. بنابراین با یک تیر دو نشان را خواهید زد. این الگوریتم‌های، ارتباط هر ویدیو را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و سپس آن را به افراد مختلف نشان خواهد داد.

این الگوریتم‌های هنگام تعیین رتبه ویدیوهای یوتیوب، چندین فاکتور را در نظر میگیرند. لایک یکی از همین فاکتورها ست که اتفاقا از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است. هر چقدر که تعداد لایک های ویدیو بیشتر باشد، احتمال برخورداری از رتبه های بالاتر یوتیوب بیشتر خواهد شد. بنابراین اگر میخواهید که در یوتیوب و گوگل نمایان شوید، حتما به فکر خرید لایک یوتیوب باشید.

خرید لایک یوتیوب چه مزایایی دارد؟

با خرید لایک یوتیوب، به جای این که هر بار منتظر این باشید که آیا کسی هست که شما را لایک کند یا نه، به هر تعداد دلخواه لایک خواهید داشت. این خرید در واقع هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری است. به این خاطر که بازدیدهای بیشتر رتبه های بالاتر در یوتیوب را به ارمغان می‌آورید و به این ترتیب درآمد بیشتری را از Google AdSense به دست خواهید آورد.

صرف نظر از این که میخواهید محصول خود را در یوتیوب تبلیغ کنید یا محتوایی تولید می‎کنید که از طریق تبلیغات بتوانید درآمد کسب کنید، لایک ها برایتان مفید خواهند بود.

راه های گوناگونی برای افزایش لایک های یوتیوب وجود دارد اما چرا در این میان خرید لایک یوتیوب راه حل بهتری برای شما خواهد بود؟ شما می‎توانید با تبلیغات یا تولید محتوای بسیار جذاب و به مدت طولانی هم تعداد لایک های خود را افزایش دهید.

اما همان طور که می‎دانید، تبلیغات هزینه زیادی در پی خواهد داشت و افزایش لایک با استفاده از تولید محتوا هم مدت زمان زیادی نیاز دارد. اما خرید لایک یوتیوب، در مدت زمان کوتاه و با هزینه کم شما را به هدف مد نظرتان خواهد رساند.

بعد از خرید لایک یوتیوب چه اتفاقی رخ می‎دهد؟

وقتی که تعداد زیادی لایک در زیر ویدیوهای شما وجود دارد، به نظر میرسد که این محتواها بسیار جذاب و مهم هستند. به همین ترتیب توجه مردم به سوی آن‎ها جلب خواهد شد و باز هم میزان بازدید افزایش خواهد یافت.

یک ویدیوی پر از لایک همیشه روی بینندهای تاثیرات مثبتی خواهد داشت. داشتن لایک یوتیوب یک گام اساسی و بسیار مهم در محبوب جلوه دادن ویدیوها در این سرویس به اشتراک گذاری ویدیو است. با این حال نکاتی هم وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

کارهای مکمل خرید لایک یوتیوب چیست؟

پیش از هر چیزی باید بدانید که خرید لایک یوتیوب به تنهایی نمی‎تواند موفقیت شما را در این بستر تضمین کند اما راه را به شدت برایتان ساده خواهد کرد. از جمله موارد دیگری که حتما باید به آن‎ها توجه داشته باشید، شامل موارد زیر است:

  • ویدیوهای آپلود‌ شده از کیفیت بالای محتوایی برخوردار باشند تا بتوانند علاقه کاربران را به سوی خود جلب کنند.
  • برای ساخت ویدیوها تلاش شود تا بهترین ها حاصل شود.
  • محتواها به شکل مداوم آپلود شوند. مثلا دو یا سه ویدیو در هفته آپلود شود تا کانال حالت فعال به خود بگیرد.
  • ویدیوهایی که در یوتیوب می‌گذارید را در سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید تا از آن بستر ها هم افرادی را به سوی کانال یوتیوب خود بکشید.
  • در کانال های سایر افراد عضو شوید و ویدیوهای‎شان را ببینید و نظر دهید تا افراد بیشتری شما را ببینند.

چرا باید به دنبال خرید لایک واقعی یوتیوب باشید؟

عوامل متعددی وجود دارد که در تعیین موفقیت و محبوبیت یک ویدیوی خاص در یوتیوب نقش خواهد داشت. داشتن لایک یکی از مهم‌ترین این عوامل است. هر چقدر که ویدیوهای شما لایک بیشتری دریافت کند، محبوب تر به نظر میرسد و در نتایج جستوجو رتبه های بالاتری را به خود اختصاص خواهد داد. بنابراین اگر میخواهید وقتی کسی یک کلمه کلیدی را جستوجو می‎کند، ویدیوی شما به نمایش در بیاید، پس نیاز به لایک آن هم از نوع واقعی اش خواهید داشت.

لایک واقعی، یعنی لایک هایی که از سوی کاربران فعال یوتیوب انجام می‌شود، در رشد کانال شما تاثیرات بسیاری خواهد داشت و به مرور کانال گسترش می‎یابد.

خرید لایک یوتیوب یک استراتژی بازاریابی است

یادتان باشد که لایک در ویدیوهای یوتیوب عاملی است که کاربران به وسیله آن تصمیم میگیرند که یک ویدیو را ببینند یا نه. به همین خاطر است که بسیاری از افرادی که کانال های بزرگی در یوتیوب دارند و به اصطلاح اینفلوئنسرهای یوتیوب هستند، از سرویس افزایش لایک یوتیوب برای موفقیت بیشتر خود استفاده می‎کنند. انجام این کار به بهبود تعامل بین تولیدکننده محتوا و بینندگان نیز کمک خواهد کرد.

چرا خرید لایک یوتیوب از «سایت خرید فالوور ایرانی»؟

«سایت خرید فالوور ایرانی» یکی از اولین سایت هایی بود که اقدام به خدمت رسانی در زمینه یوتیوب کرد و سرویس‌های مانند خرید لایک یوتیوب را ارائه کرد. اما چرا از میان تمام سایت ها ما را انتخاب کنید؟ ما این ادعا را نداریم که بهترین هستیم و بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‎دهیم. اما در طول تمام این سال ها تلاش خود را کرده ایم تا همواره خدمات خود را بهتر از دیروز کنیم. اما از جمله مزایایی که با خرید لایک از ما نصیب تان خواهد شد:

قیمت مناسب: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می‎شود «سایت خرید فالوور ایرانی» گزینه مناسبی برای خرید لایک یوتیوب باشد این است که به نسبت سایر سایت ها قیمت مناسبی را روی محصولات خود قرار داده.

پشتیبانی پیش و پس از خرید: واقعیت این است که خرید لایک یوتیوب قرار نیست که هر روز اتفاق بیفتد و بسیاری از افراد با فرایند انجام آن آشنا نیستند. به همین خاطر ما در سایت ساز و کاری را فراهم کرده ایم که با استفاده از آن می‎توانید هم پیش از خرید و هم پس از آن از مشاوره و پشتیبانی برخوردار شوید.

دریافت لایک های واقعی: مطمئن باشید، لایک هایی که از سوی ما تهیه می‎کنید، همگی واقعی و باکیفیت هستند. تمامی لایک ها از سوی کاربران واقعی انجام می‏شود.

سوالات متداول در مورد خرید لایک یوتیوب

آیا خرید لایک یوتیوب می‎تواند باعث رشد پیج شود؟

بله. خرید لایک یوتیوب می‎تواند باعث شود که افراد بیشتری تمایل به تماشای ویدیو و حتی سابسکرایب در کانال شما داشته باشند.

آیا ممکن است یوتیوب به خاطر خرید لایک کانال من را محدود یا بن کند؟

خیر. شانس بسیار کمی وجود دارد که یوتیوب بتواند متوجه این موضوع شود. به این خاطر که لایک هایی که ارائه می‎کنیم، همگی واقعی هستند.

چقدر طول میکشد تا لایک هایم به دستم برسد؟

به طور تقریبی بعد از این که ثبت سفارش انجام دادید و هزینه را پرداخت کردید، 30 دقیقه طول میکشد تا لایک ها به ویدیوی‎تان اضافه شود. البته این سرعت به حدی خواهد بود که یوتیوب متوجه خریداری لایک نشود.

آیا افزایش لایک یوتیوب باعث افزایش درآمد می‏شود؟

به شکل مستقیم خیر. یوتیوب بر اساس تعداد لایک به شما پول نمیدهد. اما همین لایک ها میتوانند در نهایت منجر به افزایش بازدید شوند که این خود درآمدزا ست.

آیا لایک ها در یوتیوب مهم هستند؟

بله. لایک در یوتیوب اهمیت زیادی دارد و به افزایش رنک کمک خواهد کرد.

یوتیوبرها چگونه درآمدزایی می‎کنند؟

اکثر یوتیوبرها با استفاده از تبلیغات درآمدزایی می‎کنند.

آیا یوتیوب برای تعداد لایک ‎ها محدودیت گذاشته؟

یوتیوب برای تعداد لایک های دریافتی یک ویدیو هیچ محدودیتی قرار نداده.

آیا خرید لایک یوتیوب کار امنی است؟

خرید لایک یوتیوب هیچ آسیبی به کانال و اکانت شما نمی‎زند. همچنین شما برای خرید از سایت ما به طور مستقیم به درگاه بانکی وصل می‎شوید. سایت ما از پروتکل SSL پیروی می‎کند که جزء امن ترین پروتکل‎ های فعلی در جهان است.

آیا ممکن است لایک هایی که خریداری کرده ‎ام دچار ریزش شود؟

خیر. امکان ریزش لایک ها وجود ندارد.

آیا سایر افراد میتوانند ببینند که چه کسانی ویدیوی من را لایک کرده‌اند؟

خیر. نه شما و نه سایر افراد نمیتوانند متوجه شوند که چه کسانی ویدیوی‎تان را لایک کرده‌اند. شما تنها قادر به مشاهده تعداد لایک ها خواهید بود.

آیا یوتیوبرها می‎توانند متوجه شوند که چه کسانی ویدیوی آن‎ها را دیس‌لایک کرده‌اند؟

خیر. این امکان وجود ندارد.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات خرید لایک یوتیوب

👑 کیفیت لایک یوتیوب لایک یوتیوب توسط افراد واقعی
💲 قیمت خرید لایک یوتیوبشروع قیمت از 30,000 تومان
🕐 زمان انجامبه صورت کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعته
مقدار ریزشبدون ریزش
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
لوگو سایت خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور ایرانی

سایت خرید فالوور ایرانی بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

جدیدترین مطالب وبلاگ

تماس با ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت خرید فالوور ایرانی هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

09397589194

سوشیال‌ها:

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد