🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
خرید کامنت اینستاگرام ارزان

خرید کامنت اینستاگرام 100% واقعی سفارشی و رندوم با تحویل فوری

خرید کامنت می‎تواند پست‎های شما را محبوب‎تر از آنچه که هست نشان دهد. مردم تمایل زیادی دارند که به سمت پست‎های پرکامنت بروند. در واقع وقتی که به یک پست که نظرات زیادی دارد، می‎رسند، با دقت بیشتری آن را مشاهده خواهند کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

بهترین سرویس های خرید کامنت اینستاگرام

🔴اینستاگرام 💬 کامنت
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
2110 🔴کامنت اینستاگرام 💬| دلخواه اینستاگرام ♻| بدون ریزش🔻| با تحویل فوری🚀 توضیحات 65,980  تومان 10000/10 فعال
2111 🔴کامنت اینستاگرام 💬| ایرانی✅| باکیفیت⭐️ | استارت فوری 🚀| بدون ریزش♻ توضیحات 93,800  تومان 50000/10 فعال
2674 🔴 کامنت اینستاگرام 💬 ایموجی _ ترکیبی/منفی (🤬😡😠😤😮‍💨🙄😒💩👿😈🤡🖕) توضیحات 114,400  تومان 200000/10 فعال
2112 🔴کامنت اینستاگرام 💬| سفارشی ✅| تحویل فوری🚀| سرعت بالا ⚡ توضیحات 147,740  تومان 10000/10 فعال
2113 🔴کامنت اینستاگرام 💬| سرعت بالا⚡️ توضیحات 147,740  تومان 10000/10 فعال
2114 🔴کامنت اینستاگرام 💬| رندوم 🔀| تحویل فوری🚀| سرعت بالا ⚡ توضیحات 161,800  تومان 200000/10 فعال
2115 🔴کامنت اینستاگرام 💬| 80% ایرانی | باکیفیت⭐️ توضیحات 206,350  تومان 2500/10 فعال
2116 🔴کامنت اینستاگرام 💬| سفارشی 80% ایرانی ✅| باکیفیت⭐️| استارت فوری 🚀 توضیحات 206,350  تومان 2500/10 فعال
2118 🔴کامنت اینستاگرام 💬| 40 نظر تصادفی 🔀| ایموجی | تحویل سریع 🚀 توضیحات 239,190  تومان 1000/1000 فعال
2119 🔴کامنت اینستاگرام 💬| 30 روز جبران ریزش ♻ | شروع فوری🚀 توضیحات 527,610  تومان 1000001/10 فعال
2120 🔴کامنت اینستاگرام 💬| کیفیت بالا ⭐️| واقعی✅ توضیحات 765,370  تومان 1000/10 فعال
2675 🔴 کامنت اینستاگرام 💬 100% ایرانی 🚀 فوری ♻ بدون ریزش 👑 VIP توضیحات 1,312,510  تومان 3000/10 فعال
2121 🔴کامنت اینستاگرام 💬| حداکثر 1k | یک ماه جبران ریزش ♻ توضیحات 5,862,190  تومان 1000/10 فعال
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های تیک تاک

سرویس های فیس بوک

سرویس های توییچ

سرویس های اینستاگرام

سرویس های یوتیوب

سرویس های تلگرام

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های کلاب هاوس

خدمات آنالیز سئو سایت

سرویس های لینکدین

سرویس های روبیکا

سرویس های توییتر

ویژگی های خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت خرید فالوور ایرانی خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

کامنت اینستاگرام چیست؟

در بین 3 مؤلفه ای که مربوط به نرخ تعامل است، کامنت های اینستاگرام یکی از سختترین ها  در به دست آوردن بوده و مدت زمان زیادی نیاز خواهید داشت تا بتوانید کامنت ها خود را افزایش دهید. کامنت در واقع همان نظراتی است که کاربران در زیر پست‌های شما قرار می‎دهند. هر چقدر که تعداد و کیفیت این کامنت ها بیشتر باشد، احتمال ورود پست‌هایتان به اکسپلور هم افزایش می‎یابد.

چرا باید کامنت اینستاگرام بخرید؟

کامنت اینستاگرام یکی از دو روش اصلی است که کاربر می‎تواند از طریق آن با یک محتوا تعامل داشته باشد. با این که لایک کردن هم بسیار مهم هستند اما کامنت ها شکل منحصر به‌ فرد تر و فعال تری از تعامل اند و کاربر برای انجام آن نیاز به تلاش بسیار بیشتری دارد. بازاریابان، برندها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام اصولا کسانی هستند که از بخش نظرات به عنوان یک سرنخ جهت بررسی میزان تعامل و بازخورد ها استفاده می‎کنند. اگر برای پست‌های اینستاگرام خود نیاز به کامنت دارید، می‎توانید از سرویس خرید کامنت اینستاگرام سایت ما استفاده کنید.

خرید کامنت می‎تواند پست‌های شما را محبوب تر از آنچه که هست نشان دهد. مردم تمایل زیادی دارند که به سمت پست‌های پر کامنت بروند. در واقع وقتی که به یک پست که نظرات زیادی دارد، می‌رسند، با دقت بیشتری آن را مشاهده خواهند کرد. بنابراین وقتی که زیر پست های خود کامنت دارید، افراد بسیاری را جذب خواهید کرد. برخی از همین کاربرانی که جذب شما شده‌اند، اقدام به لایک کردن یا کامنت گذاشتن برای شما خواهند کرد. بعضی از آن‎ها شاید صرفا به این خاطر که فکر کرده‌اند شما محبوبیت زیادی دارید، فالو می‎کنند. بنابراین با خرید تنها یک محصول از ما شانس خود برای دریافت لایک، کامنت و فالوور ارگانیک را تا حد زیادی افزایش دهید.خرید کامنت اینستاگرام واقعی

نظرات واقعی چیست؟

اگر در دنیای بازاریابی اینستاگرام کمی سیر و سفر کنید، متوجه میشوید که سایت‌های گوناگون دو گزینه را پیشروی مشتریان خود قرار داده‌اند: نظرات واقعی و نظرات معمولی. کامنت های واقعی از سوی کاربران واقعی اینستاگرام است و در واقع افرادی که فعالیتشان در اینستاگرام مانند من و شماست، اقدام به گذاشتن کامنت برای شما خواهند کرد. اما نظرات معمولی از سوی ربات ها انجام می‎گیرید و گزینه بسیار ارزان تری است. هر چند که نظرات معمولی ممکن است کمی تکراری به نظر برسند. به همین خاطر ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» فقط نظرات واقعی را ارائه می‎کنیم و تا حد ممکن هم تلاش کردهایم تا کیفیت این کامنت ها به حد اعلی خود بوده و قیمت آن را نیز تا حد زیادی کاهش دادهایم.

خوب است یک بار دیگر به این نکته اشاره کنیم که عوامل گوناگونی وجود دارند که بر رتبه یک پست در فید اینستاگرام تاثیر می‌گذارند و تعداد کامنت ها هم یکی از آنهاست. داشتن فالوورهای زیاد دیگر در شبکه های اجتماعی کافی نیست و شما برای این که نرخ تعامل خود را افزایش دهید، نیاز به نظرات دارید. کامنت های زیاد می‌تواند پیج شما را حرفه‌ای‌تر، جذاب تر و واقعی تر نشان دهد.

چرا باید «سایت خرید فالوور ایرانی» را انتخاب کنید؟

ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» خدمات عالی و منحصربه‌فردی برای ایجاد تعامل ارگانیک ارائه می‎کنیم و کامنت اینستاگرام هم یکی از آن‎هاست.

فرایند خرید کامنت برای اینستاگرام بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که در ذهن دارید. کافی است که URL یا همان لینک پست را به ما بدهید و ما ادامه‎ کار را خودمان انجام خواهیم داد. برای به دست آوردن لینک کافی است که روی علامت سه نقطه‎ عمودی بالای پست بزنید و سپس گزینه ‎ Copy link را انتخاب کنید.

تضمین میکنیم که هرگز از تعداد کامنت ها کاسته نمی‎‏شوند و نظراتی که خریداری کرده اید به شکل ناگهانی ناپدید نخواهند شد. در صورت بروز چنین اتفاقی حتما با ما تماس بگیرید تا مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری و حل کنیم. از دیگر دلایلی که سبب می‏شود «سایت خرید فالوور ایرانی» گزینه مناسبی برای خرید کامنت اینستاگرام باشد، می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

واقعی بودن کامنت ها و تنوع آن‎ها

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کردیم، کامنت هایی که از «سایت خرید فالوور ایرانی» دریافت می‎کنید از سوی کاربران واقعی و فعال اینستاگرام است و نه ربات‌ها. همچنین تنوع کامنت ها هم بسیار بالاست و شما می‎توانید کامنت ها طولانی، بلند، با ایموجی، بدون ایموجی، فارسی یا فینگلیش دریافت نمایید. این 2 موضوع یعنی واقعی بودن و تنوع آن‎ها سبب می‎شود تا احتمال ورود پست‌ها به اکسپلور و افزایش بازدید از آن‎ها افزایش چشمگیری داشته باشد.

تحویل سریع

یکی از دلایلی که می‎تواند منجر به افزایش بازدید یک پست شود این است که در همان دقایق و ساعات اولیه انتشار، تعامل خوبی دریافت کند. همین موضوع سبب می‏شود تا یک پست به کلیه فالوورها نشان داده شود. در نتیجه بسیاری از ادمین‎ها دوست دارند که پس از خرید کامنت، بلافاصله اضافه شدن آن‎ها به پست شروع شود. ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» پس از این که ثبت سفارش و پرداخت را انجام دادید، اضافه کردن کامنت‎ها به پست را شروع می‎کنیم تا به این هدف مهم دست یابید.

عدم ریزش کامنت ها

همانطور که می‎دانید هر کاربر این امکان را دارد که کامنتی را که نوشته است را پاک کند. به همین خاطر کامنت‎ ها امکان ریزش دارند. اما ما تضمین میکنیم که کامنت‎ هایی که از سوی مان دریافت می‎کنید، دائمی‎اند و کاهش و ریزش نخواهند داشت. در صورت بروز چنین اتفاقی کافی است که با پشتیبان های ما در همین سایت ارتباط برقرار کنید تا مشکل شما را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کنند.

گارانتی بازگشت وجه

اگر کامنت ها را سر موعد دریافت نکنید، اگر کیفیت کامنت ها با چیزی که ادعایش را داشته ایم فرق داشته باشد و یا هر مشکل دیگری پیش بیاید، ضمانت میکنیم که کل مبلغی که پرداخت کرده‌اید را به صورت کامل پس بگیرید.

پشتیبانی کامل

یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی» این است که پشتیبانی کاملی را از مشتریان خواهیم داشت. به این شکل که شما می‎توانید مسائل و مشکلات خود را به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته با ما در میان بگذارید. کارمندان ما در این سایت آماده‎ی راهنمایی شما هستند.

پرداخت امن

کلیه‎ پرداخت ‎های صورت ‎گرفته در این سایت با استفاده از درگاه‎ های معتبر بانکی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هیچ کدام از اطلاعات مالی شما در سیستم‎ های ما ثبت نمی‏شود. همچنین سایت ما تحت مجوز SSL است و امنیت بالایی را فراهم می‎کند.

عدم نیاز به پسورد

ما هرگز و برای هیچ کدام از خدمات مان نیازی به پسورد شما نداریم. همچنین توصیه اکید میکنیم که از دادن پسورد خود به سایر افراد یا اپلیکیشن های شخص ثالث خودداری کنید.

چگونه از «سایت خرید فالوور ایرانی» کامنت بخرم؟

میلیونها کسب‌وکار بزرگ و کوچک وجود دارند که از اینستاگرام به عنوان یک بستر برای تبلیغات خود استفاده می‎کنند. الگوریتم های اینستاگرام برای رتبه بندی پست‌ها و وارد کردن آن‌ها به اکسپلور به شاخصه های گوناگونی توجه می‎کنند که یکی از آن‎ها تعداد کامنت ها و کیفیت آنهاست. در همین راستا ما خدمات مربوط به خرید کامنت اینستاگرام را طراحی و تدوین کردهایم و به کسب‌وکارها و پیج‌هایی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند، کمک خواهیم کرد تا به این هدف خود نزدیکتر شوند. اگر شما هم تصمیم نهایی برای خرید کامنت اینستاگرام دارید، مراحل زیر را بایستی طی کنید:

در همین صفحه، یکی از پلن‌ های مدنظر خود را انتخاب کرده و آن را وارد سبد خرید خود کنید.

در مرحله‎ بعدی، لینک پستی را که قصد اضافه شدن کامنت ‎ها به آن را دارید را کپی کرده و در بخش مربوطه paste کنید.

حالا روی ثبت نهایی سفارش بزنید.

هزینه مربوط به خرید کامنت را بپردازید و تمام!

کامنت‌ ها بلافاصله به پست شما اضافه می ‎شوند. البته سرعت اضافه شدن کامنت ها به شکلی است که توسط اینستاگرام قابل شناسایی نباشد. در صورت بروز هرگونه سوال یا هر مشکلی می‎توانید به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته با ما در ارتباط باشید و مسائل خود را در میان بگذارید.

سوالات متداول در مورد خرید کامنت اینستاگرام

آیا کامنت‌ های دریافتی شبیه کامنت های واقعی هستند؟

یکی از نگرانی های اصلی کاربران این است که کامنت های دریافتی شان مشابه کامنت های واقعی نباشد. ما تضمین می‎کنیم که کامنت‎هایی که ارائه می‎دهیم کاملا ساخته‎ی انسان و با تنوع بسیار است.

آیا ممکن است که پیجم به خاطر خرید کامنت بن یا مسدود شود؟

خیر. اینستاگرام برای خرید کامنت پیج شما را بن نخواهد کرد.

آیا طی پروسه‎ی خرید کامنت، اکانتم امن است؟

بله. ما در هیچ مرحله ای از شما پسورد درخواست نمیکنم. تنها چیزی که به آن نیاز داریم لینک پست است.

آیا نوشتن هشتگ‌ های در بخش کامنت کار مناسبی است؟

یکی از ایده‌ها برای شلوغ نشدن کپشن این است که هشتگ‌ های را در کامنت بنویسید و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

آیا خرید کامنت از ضمانت بازگشت وجه برخوردار است؟

بله. اگر ما طبق تعهد اتی که دادیم، نتوانیم خدمات مربوط به افزایش کامنت اینستاگرام را در اختیار تان قرار دهیم، کل مبلغی که پرداخت کرده‌اید را به شما پس می‌دهیم.

در یک بار خرید، چند کامنت می‎توان دریافت کرد؟

در هر بار خرید شما می‎توانید کامنت خریداری کنید.

آیا کامنتایی که از سایت شما میخریم امکان ریزش هم دارند؟

تقریبا غیرممکن است که کامنت ‎های دریافتی تان ریزش داشته باشند. به این خاطر که هیچکدام از کسانی که برای شما کامنت می‌گذارند وقت و حوصله پاک کردن کامنت‎های‏شان را ندارند و برای‎‏شان منفعتی هم نخواهد داشت. اما اگر با ریزش کامنت ها مواجه شدید، کافی است که با پشتیبان های ما در همین سایت تماس بگیرید تا مشکل شما را در سریعترین زمان ممکن حل کنند.

چقدر طول می‏کشد تا کامنت‎ها به پستم اضافه شود؟

بعد از این که پرداخت خود را انجام دادید، اضافه شدن کامنت‎ها شروع می‏شود و تا پایان آن 6 روز زمان نیاز است. علت این زمان این است که اینستاگرام متوجه خریداری کامنت توسط شما نشود.

آیا امکان پنهان کردن کامنت‎های اینستاگرام وجود دارد؟

بله. برای این کار کافی است که وارد تنظیمات شوید. سپس گزینه‎ی Privacy را بزنید. بعد از آن وارد comments شوید. حالا گزینه‎ی Hide offensive comments را بزنید تا کامنت‎ها پنهان شوند.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات خرید کامنت اینستاگرام

👑 کیفیت کامنت اینستاگرام دارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی
💲 قیمت کامنت اینستاگرامقیمت خدمات از 12,000 تومان شروع می شود
🕐 زمان انجامبه صورت کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعته
مقدار ریزشبدون ریزش
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  لوگو سایت خرید فالوور ایرانی
  خرید فالوور ایرانی

  سایت خرید فالوور ایرانی بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

  جدیدترین مطالب وبلاگ

  تماس با ما

  پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت خرید فالوور ایرانی هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

  09397589194

  سوشیال‌ها:

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد