🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
نظرات ارزان سفارشی YouTube را 100% واقعی با تحویل فوری بخرید

خرید کامنت یوتیوب سفارشی ارزان 100% واقعی با تحویل فوری

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‎شود خرید کامنت یوتیوب انتخاب خوبی برای شما باشد، شانسی است که از طریق این کار برای افزایش درآمد نصیبتان خواهد شد. اکثر کسانی که در یوتیوب کانال دارند، دوست دارند که بتوانند از طریق فعالیت خود در این سرویس درآمد کسب کنند. اما کسب درآمد در این بستر با دست خالی امکان‎پذیر نیست.

خرید کامنت سفارشی یوتیوب واقعی

100
کامنت یوتیوب فوری
26,336تومان
سفارش
150
کامنت میکس
95,481تومان
سفارش
200
کامنت ایموجی فوری
136,890تومان
سفارش
300
کامنت واقعی سرعت پایین
342,225تومان
سفارش
5/5 - (1 امتیاز)

بهترین سرویس های خرید کامنت یوتیوب

🔴یوتیوب 💬 کامنت
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
3395 🔴 کامنت یوتیوب میکس 🐢 سرعت پایین 💬 توضیحات 636,540  تومان 1000000/10 فعال
3396 🔴 کامنت یوتیوب (ایموجی) 🚀 تحویل فوری 💬 توضیحات 684,450  تومان 1000000/10 فعال
3397 🔴 کامنت یوتیوب از سوی کاربران واقعی 🐢 سرعت پایین 💬 توضیحات 1,140,750  تومان 5000/2 4 ساعت 54 دقیقه فعال
ویژگی های خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی»

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

کیفیت خدمات

تمامی خدمات از بهترین سرویس های درجه یک و ۱۰۰٪ واقعی و فعال می باشند.

قیمت خدمات

باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت از سایت خرید فالوور ایرانی خریداری کنید.

سرعت دریافت

تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن انجام میشوند.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید به هیچ عنوان به رمز عبور و اطلاعات شخصی شما نیاز نداریم. فقط به آدرس پیج یا پست شما نیاز داریم.

پشتیبانی 24/7

در هر ساعت از شبانه روز پیش از خرید یا پس از خرید به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

میزان ریزش سرویس ها

تمامی سفارشات به دلیل واقعی بودن سرویس ها 5% الی 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی می باشد.

 خرید کامنت یوتیوب

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‎شود خرید کامنت یوتیوب انتخاب خوبی برای شما باشد، شانسی است که از طریق این کار برای افزایش درآمد نصیبتان خواهد شد. اکثر کسانی که در یوتیوب کانال دارند، دوست دارند که بتوانند از طریق فعالیت خود در این سرویس درآمد کسب کنند. اما کسب درآمد در این بستر با دست خالی امکان‎پذیر نیست.

برای رسیدن به درآمد باید به شکل منظم اقدام به تولید ویدیو و آپلود آن کنید. دریافت لایک، دیس لایک، کامنت و … علاوه بر این که برای پیشرفت شما ضروری است بلکه برای حفظ انگیزه هم لازم است. به این خاطر که این مولفه‌ها در واقع نوعی از تعامل هستند و وجود تعامل برای کسب درآمد بسیار اهمیت دارد.

دریافت لایک آسان است اما دریافت کامنت سختی‎های خاص خود را دارد. خصوصا زمانی که به تازگی شروع به کار کرده‎اید، نمی‎توانید انتظار داشته باشید که کامنت‎های زیادی دریافت کنید اما با این حال وجود کامنت برای‎تان ضروری خواهد بود. یکی از بهترین راه‎ها خرید کامنت یوتیوب است که می‎تواند این راه را برای‎تان ساده‎تر از هر زمان دیگری کند.

برای این که بتوانید کامنت دریافت کنید، پیش از هر چیز باید چک کنید که آیا کامنت در ویدئوهایی که آپلود می‎کنید فعال است یا نه. اگر این ویژگی غیرفعال باشد، افراد نمی‎توانند برای شما کامنت بگذارند.

یادتان باشد که داشتن کامنت مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

1- هر کامنت، حتی اگر معنای منفی داشته باشد و از شما انتقاد کند، باز هم تاثیر مثبتی روی کانال‎تان خواهد داشت.

2- کامنت‎ها می‎توانند سایر افراد را متقاعد کنند که محتوای شما ارزش دیده شدن دارد.

3- از کامنت‎های یوتیوب به عنوان یک عامل جهت رتبه‎بندی ویدیوها استفاده می‏شود. هر چقدر کامنت‌ها بیشتر باشد، احتمالا نرخ بازدید از ویدیو هم افزایش می‎یابد.

4- افراد در کامنت‎ها به یکدیگر پاسخ می‎دهند و به این ترتیب نرخ تعامل به این صورت بالا و بالاتر می‎‏رود.

خرید کامنت یوتیوب واقعی و با کیفیت

اهمیت خرید کامنت‎ در یوتیوب چقدر است؟

اگر به دنبال این هستید که تعداد سابسکرایب‎های خود را افزایش دهید، پس باید تعامل خود را هم بالا ببرید. به همین خاطر باید تلاش کنید تا بعد از انتشار ویدیو، کاربران برای شما کامنت بگذارند.

در واقع باید بتوانید آن‎ها را ترغیب کنید تا این کار را برای‎تان انجام دهند. کامنت یعنی تعامل داشتن و وقتی سایر افراد می‎بینند که زیر ویدیوهای‎تان تعامل وجود دارد، با احتمال بیشتری به ویدیو‎ی‎تان توجه نشان خواهند داد.

دریافت کامنت مثبت و منفی می‎تواند به شما کمک کند تا بفهمید مخاطبان شما چه چیزی دوست دارند و به این ترتیب بر اساس میل آنها عمل کرده و میزان درآمد خود را هم افزایش دهید.

اگر محتوای ویدیویی تولید می‎کنید، اگر فکر می‎کنید که ویدیوها از کیفیت کافی برخوردارند اما به اندازه‎ی کافی کامنت دریافت نمی‎کنید، به خاطر داشته باشید که این اتفاق کاملا عادی است. برای بسیاری از ما پیش آمده که در ابتدای کار خود با این مشکل مواجه شویم و علت آن هم اعتماد کم مخاطب به ماست.

خوب است بدانید که تعداد زیادی از یوتیوبر های معروفی که هم‎اکنون در این بستر می‎شناسید از تکنیک‎هایی مانند خرید کامنت یوتیوب برای بیشتر دیده شدن استفاده می‎کنند. بنابراین چرا شما نباید به دنبال این کار باشید؟ ما اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» به شما کمک می‎کنیم تا به هدف خود برسید.

کامنت‎های خریداری شده از جای خود تکان نمی‎خورند!

بارها شکایاتی در مورد این که کامنت‎های خریداری شده بعد از مدتی پاک شده‎اند شنیده‎ایم. اما خوب است بدانید که اینجا در «سایت خرید فالوور ایرانی» هرگز با چنین اتفاقی مواجه نخواهید شد. کامنت‎هایی که خریداری می‎کنید، تا ابد باقی می‎مانند.

هر چقدر که دوست دارید، کامنت یوتیوب خریداری کنید!

همه‎ی کسانی که در یوتیوب گشت می‏زنند، به دنبال کانال‎های معروف و شناخته شده هستند که افراد بسیاری آن‎ها را دنبال می‎کنند. اگر ویدیوهای شما کامنت به تعداد کافی نداشته باشد، آنقدرها که باید و شاید، جذاب به نظر نمی‌رسید.

به همین خاطر نیاز است که از راه‎های گوناگون اقدام به افزایش کامنت یوتیوب کنید. روش‎ها برای افزایش کامنت یوتیوب زیاد است اما در این میان خرید کامنت یوتیوب از وبسایت‎های معتبر مانند «سایت خرید فالوور ایرانی» گزینه‎ی مناسب‎تری برای شماست.

تولید محتوای دائمی و محتوایی که بتواند مخاطب را تحریک کند که کامنت بگذارد می‎تواند به کامنت‎های ارگانیک ختم شود. اما انجام این کار نیاز به صبر و مداومت زیادی دارد که از عهده‎ی بسیاری از ما خارج است. از آن گذشته بسیاری از یوتیوبرها به جای این که وقت خود را برای اینگونه کارها تلف کنند، به چیزهای مهمتری فکر می‎کنند.

از سویی دیگر، تبلیغات هم گزینه‎ی خوبی نیست. به خصوص برای کسانی که به تازگی شروع به کار کرده‎اند و بودجه‎ی چندانی ندارند. به این خاطر که تبلیغات هزینه‎های زیادی در پی خواهد داشت که از عهده‎ی بسیاری از افراد بر نمی‌آید.

اما با استفاده از سرویس خرید کامنت یوتیوب در «سایت خرید فالوور ایرانی» می‎توانید به هر تعداد که نیاز داشته باشید، یوتیوب بخرید و ویدیوهای خود را شبیه ویدیوی یوتیوبرهای مشهور کنید.

خرید کامنت یوتیوب از سایت خرید فالوور ایرانی چه مزایایی خواهد داشت؟

شما با استفاده از خرید کامنت یوتیوب می‎توانید کانال خود را بسیار فعال‎تر از آنچه که هست نشان دهید. اگر می‎خواهید برای ویدیوی خود کامنت خریداری کنید ما «سایت خرید فالوور ایرانی» را به شما پیشنهاد می‎دهیم  اما چرا؟

دریافت کامنت‎های واقعی: یکی از مهم‎ترین عواملی که سبب می‎شود خدمات «سایت خرید فالوور ایرانی» با سایر سایت‎ها متفاوت باشد، همین واقعی بودن کامنت‎هاست. کامنت‎هایی که از ما خریداری می‎کنید، همگی از سوی کاربران واقعی هستند. به همین خاطر تنوع بسیار بالایی دارند، قابل تشخیص توسط الگوریتم‎های یوتیوب نیستند و به صورت کلی می‎توانند مزایای بسیاری به همراه داشته باشند. این کامنت‎ها به شکل متن فارسی، فینگلیش، همراه با ایموجی یا بدون آن و به شکل منفی و مثبت و خلاصه دقیقا مشابه کامنت‎های واقعی خواهند بود.

سرعت بالا در ارائه‎ی خدمات: هنگامی که ثبت سفارش را در سایت ما انجام دهید، در کمتر از 30 دقیقه، اضافه شدن کامنت‎ها به ویدیوی مدنظرتان شروع خواهد شد. اکثر افرادی که به دنبال خرید کامنت یوتیوب هستند، دوست دارند که این کار در نهایت سرعت اتفاق بیفتد و ما تلاش می‎کنیم تا همه چیز با سرعت بسیار بالا عملی شود.

امنیت بالا: سایت «سایت خرید فالوور ایرانی» از سرتیفیکیت SSL پشتیبانی می‎کند. این موضوع که از ما اقدام به خرید کامنت یوتیوب کرده‎اید تا همیشه به شکل یک راز باقی می‎ماند. همچنین برای خرید به درگاه مستقیم بانکی متصل می‎شوید و ما برای اضافه کردن کامنت‎ها به ویدیوهای‎تان به هیچ عنوان رمز عبور یا سایر اطلاعات امنیتی‎تان را نیاز نخواهیم داشت.

بازپرداخت تضمینی: یکی از ویژگی‎های «سایت خرید فالوور ایرانی» که آن را نسبت به تمامی وبسایت‎های دیگر متمایز کرده همین موضوع بازپرداخت تضمینی است. اگر کامنت خریداری کردید اما به هر دلیلی از کیفیت آن راضی نبودید می‎توانید این موضوع را به ما اطلاع دهید تا کل مبلغی که پرداخت کرده بودید را پس بگیرید. این مسئله نشان دهنده‎ی اعتماد و  اطمینان «سایت خرید فالوور ایرانی» به محصولات خودش است.

پشتیبانی کامل: لازم نیست افرادی که با دنیای مجازی یا روش‎های خرید کامنت یوتیوب آشنا نیستند، نگران باشند. همچنین اگر نمی‎دانید که چه تعداد کامنت برای‎تان نیاز است و با زمان درست خرید کامنت هم آشنا نیستید، ما به شما کمک خواهیم کرد. پشتیبانی کاملی چه پیش از خرید و چه پس از آن در نظر گرفته‎ایم که می‎تواند تمام نیاز ها و سوالات شما را برطرف کند.

سوالات متداول در مورد خرید کامنت یوتیوب

خرید کامنت چه فایده‎ای برای یک یوتیوبر دارد؟

وقتی که ویدیوهای شما دارای تعداد زیادی کامنت باشد، نظر افراد به سوی شما جلب خواهد شد. آن‎ها ویدیوهای‎تان را تماشا می‎کنند و به این ترتیب درآمدتان هم افزایش می‎یابد.

آیا یوتیوب می‎تواند متوجه خریداری کامنت توسط شما شود؟

خیر. از آنجایی که کامنت‎ها همگی از سوی کاربران واقعی یوتیوب است و شیوه‎ی اضافه شدن آن هم مشابه روش ارگانیک است، در نتیجه یوتیوب و الگوریتم‎های هوش مصنوعی فوق پیشرفته‎ی آن به هیچ عنوان متوجه خریداری کامنت توسط شما نخواهد شد.

منظور از خرید کامنت یوتیوب چیست؟

شما با استفاده از سرویس خرید کامنت یوتیوب در «سایت خرید فالوور ایرانی» می‎توانید به هر تعداد دلخواه صاحب کامنت‎های واقعی شوید.

آیا خرید کامنت می‎تواند به مانتایز شدن کانال یوتیوب کمک کند؟

به صورت مستقیم خیر. برای این که کانال یوتیوب شما به درآمدزایی برسد باید واچ‌تایم آن به 4000 ساعت برسد و ربطی به تعداد کامنت‎ها ندارد. اما خرید کامنت تاثیر غیرمستقیم خواهد داشت. در واقع افراد با مشاهده‎ی تعداد زیاد کامنت‎ها تحریک می‎شوند که ویدیوی شما را تماشا کنند و به این ترتیب واچ‎تایم شما هم افزایش می‎یابد.

آیا کامنت‎هایی که از سایت شما خریداری می‎کنم شبیه کامنت‎های واقعی است؟

بله. ما ضمانت می‎کنیم که کلیه‎ی کامنت‎هایی که در اختیارتان قرار می‎دهیم شبیه کامنت‎های ارگانیک است. در واقع این نظرات از سوی کاربران واقعی انجام می‏شود که مشابه حالت عادی است.

چقدر طول می ‎کشد تا کامنت‎ها به ویدیوی من اضافه شوند؟

حدود 30 دقیقه از زمانی که پرداخت خود را انجام می‎دهید طول می‏کشد تا کامنت‎ها به ویدیوی شما اضافه شود.

آیا خرید کامنت یوتیوب امن است؟

بله. سایت ما از SSL پیروی می‎کند و به شکل مستقیم هم به درگاه بانکی وصل می‏شود. هیچ کدام از اطلاعات امنیتی نیز از شما گرفته نخواهد شد.

چگونه می‎توان کامنت در یوتیوب را فعال کرد؟

بار انجام این کار بایستی وارد بخش Creator Studio شوید. سپس وارد بخش Community شوید، Community Settings را انتخاب کنید. در بخش پایینی Allow all comments را انتخاب و در نهایت Save را بزنید تا کامنت‎ها فعال شود.

آیا امکان تماشای کامنت‎ های یوتیوب در نسخه ‎ی موبایل اپ آن نیز وجود دارد؟

بله. از سال 2021 این امکان به موبایل اپ یوتیوب اضافه شده است.

آیا من به عنوان صاحب کانال می‎توانم کامنت‎ های ویدیوهایم را لایک کنم؟

بله. اما به خاطر داشته باشید که فقط یک بار می‎توانید این کار را انجام دهید. اما از آنجایی که یوتیوب اغلب برای این کارها مجازات در نظر میگیرد، در نتیجه پیشنهاد می‎کنیم که خودتان اقدام به لایک کردن کامنت‎ها نکنید.

چرا کامنت‎ ها لود نمی‎شوند؟

این اتفاق ممکن است به خاطر خطای کش باشد. بهتر است که یک دور کش مرورگر خود را پاک کنید.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

7 روز هفته از طریق تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی

اطلاعات خرید کامنت یوتیوب

👑 کیفیت کامنت یوتیوبکامنت های دلخواه با متن سفارشی
💲 قیمت کامنت یوتیوبقیمت خدمات از 20,000 تومان شروع می شود
🕐 زمان انجامبه صورت کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعته
مقدار ریزشبدون ریزش
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

ویس رضایت مشتریان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  لوگو سایت خرید فالوور ایرانی
  خرید فالوور ایرانی

  سایت خرید فالوور ایرانی بزرگترین مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی مفتخر است تا با ارائه خدمات باکیفیت همراه با کمترین قیمت ممکن شما را در مسیر رسیدن به معروفیت همراهی کند.

  جدیدترین مطالب وبلاگ

  تماس با ما

  پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت خرید فالوور ایرانی هر روز هفته از طریق تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمیل و پیامک پاسخگو نیازهای شما عزیزان است.

  09397589194

  سوشیال‌ها:

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد